צרו קשר
ּ

מערכת סולארית עצמאית

במידה ואתם מעוניינים לבנות מערכת סולארית עצמאית חשוב שתדעו שאתם לא לבד. בשנים האחרונות אנשים רבים מכל קצוות התבל בוחרים לעבור לשימוש באנרגיה סולארית כמקור אנרגיה חלופי לאנרגיה ממקורות מתכלים. הסיבה לכך היא די פשוטה. העלויות שלכם פוחתות, אתם מייצרים את החשמל שלכם ושומרים על הסביבה, מי לא ירצה לקחת חלק בזה? חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מציעים לכם את כל הציוד הדרוש לשם התקנת מערכת זו לצד אנשי המקצוע אשר יילוו אתכם לכל אורך הדרך.

התקנת מערכת סולארית עצמאית – מה היא כוללת?

מערכת סולארית עצמאית נועדה לענות על צרכי החשמל במקומות בהם אין חיבור לרשת החשמל או במקומות בהם אספקת החשמל אינה יציבה במיוחד. מערכות אלו יכולות לספק חשמל גם למקומות ארעיים. היתרון המשמעותי במערכת זו הוא יכולת שלה לאגור את החשמל שמיוצר בה בשעות היום במצברים, כך שיהיה ניתן יהיה להשתמש בחשמל לכל אורך היממה וגם בימים מעוננים.

המערכת מורכבת ממספר מרכיבים:

  • לוחות סולאריים – כמותם וההספק שלהם הם אלו שמשפיעים ישירות על כמות האנרגיה החשמלית שניתן יהיה להפיק מהמערכת.
  • מצברים – נועדו לאגירת החשמל. כמותם משפיעה על קיבולת האגירה ועל כן גם על כמות החשמל שתהיה זמינה לשימוש בשעות החושך ובימים של עננות מוגברת.
  • בקר טעינה וממיר – משמשים לטעינה של המצברים ואספקה של החשמל לצרכים שלכם.

תכנון מערכת סולארית עצמאית

במידה ואתם נמצאים באזורים בהם אספקת החשמל אינה יציבה או לא קיימת מרשת החשמל, אתם יודעים מה חשיבות מערכת סולארית עצמאית. תכנון נכון של המערכת הינו חשוב מאוד כיוון שיכול לספק את כל צרכי החשמל שלכם בכל עונות השנה. חשוב לקחת בחשבון את מגוון מכשירי החשמל והשימושים השונים שלכם אשר ידרשו אנרגיה חשמלית לצד שעות ההפעלה. כך תוכלו לתכנן בצורה נכונה את מבנה המערכת. לא גדולה מידי, כיוון שכך העלות הראשונית עלולה להיות גבוהה מידי. אנו בחברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולעזור לכם לתכנן בצורה יעילה את המערכת כך שתתאים בצורה אופטימלית לצרכים שלכם.

תכנון והתקנת מערכת סולארית עצמאית

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ