מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  טורבינות רוח

  *עדכון – נכון לכרגע אנחנו לא מעניקים שירות זה מכיוון שאין לנו אישור ממשרד התקנים ורשות החשמל

  תפוקת טורבינת הרוח תלויה במהירות הרוח. על מנת לייצר חשמל באמצעות טורבינה נדרשת מהירות רוח של 3 מטר/שניה לפחות כלומר מהירות רוח מינימאלית של כ-11 קמ"ש.

  כמות החשמל הכללית שתייצר טורבינת רוח על פני תקופת זמן תלויה בממוצע מהירות הרוח על פני אותה תקופה. לכן, אתר בו קיימת רוח מתונה לאורך זמן רב מתאים להצבת טורבינת רוח.

  אתר עם מהירות רוח שנתית ממוצעת הגבוהה מ-5 מטר/שניה הנו אתר המתאים להצבה של טורבינות רוח קטנות.

  מירב הטורבינות המותקנות בעולם בנויות באופן דומה:

  • ציר סיבוב אופקי
  • שניים או שלושה להבים
  • זנב השומר את הטורבינה בכיוון הרוח או מסיט אותה ממנו כאשר הרוח חזקה מדי.

  הטורבינות ממוקמות בראש מגדל והן כוללות שנאי או ממיר המעביר את המתח המיותר ע"י הטורבינה לרשת החשמל או לשימוש בייתי.

  בהתקנת טורבינת רוח באזור מגורים יש לקחת בחשבון כי בניגוד למערכות סולאריות, לטורבינות רוח נדרש היתר בניה מלא הכולל הסכמת השכנים.

  חברת ירוק אנרגיה מהטבע מציעה מספר פתרונות בתחום טורבינות רוח עצמאיות ומחוברות רשת.

  בעזרת טורבינת רוח קטנה ניתן לספק מתח במקומות מבודדים. ניתן גם לשלב את טורבינת הרוח בפתרון אספקת מתח עצמאי סולארי.

  ליצירת קשר התקשרו אלינו טלפון: 04-9990336

  טורבינות רוח

  על טורבינות רוח

  מאז החליטה הממשלה לפני כשנתיים על יוזמתה של הממשלה על  עידוד ומתן אפשרות לצרכנים פרטיים להפיק חשמל באמצעות טורבינות רוח – מה שמייצר בעיקר רוח אינן הטורבינות אלא הדיבורים אודותיהן.

  על אף הגירוי ואולי הפיתוי הכלכלי שביוזמה זו עבור  משקי בית  –  האפשרות למכור את החשמל או את עודפיו לחברת חשמל – היוזמה הזו עדיין בחיתוליה.

  כמו אנרגיה סולארית – גם אנרגיה המיוצרת באמצעות טורבינות רוח היא  התגשמות חלומם של הארגונים הירוקים למיניהם,  השומרים הקנאים על איכות הסביבה והלוחמים על שימור נכסי טבע ונוף. טורבינות רוח מבוססות על שימוש במשאב טבע זמין, נקי, בלתי מתכלה.

  בניגוד למה  שמונח בבסיס השימוש בייצור אנרגיה באמצעות טורבינות רוח – לרעיון זה יש לא רק תומכים נלהבים ( המדגישים את היותן מקור זול יותר ובעל ניצולת גבוהה יותר לייצור חשמל) אלא גם מתנגדים. ביסוד התנגדותם עומדת טענה, לפיה הרוח היא תזזיתית ומשתנה, בלתי צפויה. לא ניתן לסמוך עליה כעל מקור אנרגיה זמין בכל עת.

  טורבינות רוח בישראל

  היתרון בטורבינות רוח

  טורבינות רוח מאפשרות ליצור אנרגיה ירוקה על ידי כך שהן מנצלות משאב אנרגטי מתחדש מבלי לגרום לזיהום סביבתי. הן מתאימות במיוחד למקומות גבוהים ופתוחים על מנת לנצל את הרוח בצורה מקסימלית. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ שמחים לעמוד לשירותכם ולאפשר גם לכם ליצור אנרגיה חלופית זולה בעזרת מספר פתרונות בתחום טורבינות רוח עצמאיות ומחוברות רשת.

  טורבינות רוח – הגשמת החלום הירוק

  מאז ומתמיד הרוח עזרה לבני האדם, טחנות קמח או סירות מפרש, האדם מצא את הדרך לנצל את המשאב הזה לאורך השנים. אין זה מפתיע כלל כי כעת הגיע תורן של טורבינות רוח לעזור גם בתחום של ייצור אנרגיה חשמלית. עקרון הפעולה שלהן פשוט יחסית- המרת אנרגיה קינטית לאנרגיה חשמלית. הרוח מסובבת את הטורבינה, וזו בתורה גורמת לגנרטור לייצר חשמל. החשמל המיוצר זורם דרך ממיר מתח אל מונה של חברת החשמל על מנת למדוד את התפוקה שטורבינת הרוח ייצרה.

  יוזמתה של הממשלה והמשרד להגנת הסביבה על עידוד הפקת אנרגיה חשמלית ממקורות מתחדשים הביאה לרעיונות חדשים ופיתוחים טכנולוגיות אשר נועדו להגשים את החלום. אחת השיטות המתפתחות בעשרות השנים האחרונות היא טורבינות הרוח. אלו הם עמודים הנישאים לגובה של עשרות מטרים כאשר בראשם להבים שמסתובבים כנגד תנועת הרוח. סיבוב הכנפיים מניע את כל המערכת כשבסופה כאמור, מופקת אנרגיה חשמלית הניתנת לשימוש עצמי או מועברת לרשת החשמל הארצית.

  רק בגלל הרוח

  אין ספק כי טורבינות רוח יכולות לעזור בצמצום התלות של המשק הישראלי בדלקי מחצבים למטרת הפקת חשמל. הפחתה בזיהום האוויר וחיסכון כלכלי הם עקרונות מנחים שגורמים לאנשים רבים להחליט להצטרף למהפכה הירוקה. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ ישמחו לעמוד לצדכם בעת שתיקחו את הצעדים הראשונים שלכם בעולם המבוסס על אנרגיה זולה, טבעית ושאינה מזהמת את הסביבה. כך תוכלו להתחיל ליהנות מהכנסה חודשית קבוע ותרומה משמעותית לאיכות הסביבה.

  טורבינת רוח ביתית

  התקנת טורבינת רוח ביתית באופן חוקי ויעיל

  כאשר אתם מעוניינים להתקין טורבינת רוח באזור מגורים, עליכם לקחת בחשבון כי נדרש לכך היתר בנייה מלא הכולל את הסכמת השכנים. זאת, בניגוד למערכות סולאריות. למרות החששות נציין כי כיום קיימות טורבינות בעלות מנגנון הפעלה שקט שאינו יוצר רעידות, בעלות יכולת לייצר חשמל גם ברוחות חלשות, המותקנות על מבנה יציב ובעלות משקל קל.

  טורבינת רוח ביתית קטנה יכולה לספק מתח במקומות מבודדים. אפשרות נוספת היא לשלב את טורבינת הרוח ביחד עם אספקת מתח עצמאי סולארי. חברת ירוק אנרגיה מהטבע מציעה מגוון של פתרונות בתחום טורבינות רוח עצמאיות ומחוברות רשת.

  התקנת טורבינות רוח ביתיות – חיסכון בתשלום החשמל

  טורבינת רוח ביתית הופכת להיות יותר ויותר נפוצה בקרב צרכנים המעוניינים לחסוך בהוצאות החשמל שלהם. המרה של אנרגיה קינטית, הרוח, לאנרגיה חשמלית אפשרית היום וזמינה הרבה יותר ממה שאתם אולי חושבים. זוהי אחת האופציות המדוברות ביותר כאלטרנטיבה ירוקה לייצור חשמל. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ שמחה להציע כעת גם פתרונות בתחום טורבינות רוח עצמאיות ומחוברות רשת, כאש ניתן גם לשלב את הטורבינות הללו בפתרון אספקת חשמל גם במקומות מבודדים.

  טורבינת רוח ביתית – איך זה עובד?

  מקומות בהם נושבת רוח חזקה לאורך היום, הם אידאלים להתקנה של טורבינת רוח ביתית. ניתן גם לשלב אותה עם מערכת סולארית. כך שכשיש רוח, משתמשים באנרגיה המופקת מהרוח, וכאשר השמש זורחת, משתמשים באנרגיה המופקת על ידי הלוחות הסולאריים. החיסכון האנרגטי הוא עצום בישוב כזה. תוכלו להגיע כך לעצמאות אנרגטית שחופשיה ממקורות אנרגיה מזהמים.

  עיקרון הפעולה הוא פשוט למדי ומהווה שדרוג טכנולוגי משמעותי לטחנות הקמח מימי העבר. במקום אבני הריחיים הזזות וטוחנות את הקמח, ישנו גנרטור הממוקם בתוך הטורבינה. טורבינת רוח ביתית בנויה בעיצוב אווירודינמי אשר מאפשר לה לנצל את אנרגיית הרוח בצורה מרבית וסיבוב הלהבים גורם לגנרטור לייצר חשמל.

  היתרון המשמעותי של טורבינות רוח הוא בעלות הנמוכה שלהן. רוח הינה משאב טבע שלא מתכלה, על כן היא לא עולה כסף ולא נדרש דבר כדי לייצר אותה. החזר ההשקעה הוא לרוב קצר ובמהרה הטורבינה הופכת להיות הכנסה שקטה.

  טורבינות רוח לייצור חשמל לגופים פרטיים ועסקיים

  באירופה נוכל לראות טורבינות רוח רבות ביבשה ובים. זה הזמן האידאלי להביא את הטכנולוגיה הירוקה הזו לארץ ולהתחיל ליישם את העקרונות שלה בבתים שלנו. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מספקים מגוון פתרונות בתחום מתקני ייצור אנרגיה ידידותית לסביבה לגופים פרטיים ועסקיים כאחד. זה הזמן לקחת חלק במהפכת האנרגיה ולהתחיל לייצר את החשמל שלנו בעצמנו תוך שמירה על הטבע וצמצום השימוש במקורות אנרגיה מתכלים ומזהמים.

  טורבינות רוח ביתיות

  אחת האפשרויות להפיק חשמל באופן עצמי היא באמצעות טורבינת רוח ביתית. זוהי דרך מעולה להתחיל לחסוך בעלויות החשמל וליהנות משפע של אנרגיה ירוקה ומתחדשת. חברת ירוק אנרגיה מהטבע מתמחה בתכנון והתקנת טורבינות שכאלה ומייד תבינו מדוע כדאי גם לכם להזמין את שירותיה.

  כל היתרונות של טורבינת רוח ביתית

  טורבינת רוח תספק לכם מגוון יתרונות כדאיים אך לפני הכל חשוב שתבינו כיצד הדבר עובד. ובכן, כל טורבינה שכזאת ממירה כאמור את אנרגיית התנועה של הרוח לזרם חשמלי. הרוח מסובבת את כנפי הטורבינה, הסיבוב מייצר חשמל באמצעות תנועה של מגנטים סביב סלילי נחושת (בדומה לדינאמו של אופניים) וממיר מתח הופך את הזרם הישר לזרם חלופין שמתאים למערכת חשמל תקנית ולאספקת חשמל למבנה.

  בשורה התחתונה, טורבינת רוח תספק לכם את היתרונות הבאים:

  • הפקת חשמל במקומות מבודדים – ישנם מקומות שאין בהם תשתית קרובה של חברת החשמל. טורבינת רוח תחסוך מכם את עלות חיבור המבנה לרשת החשמל ותאפשר לכם להפיק את החשמל בעצמכם ולא להיות מוגבלים. הדבר מצויין עבור כל צרכי החשמל אך גם במקרה ורוצים זאת רק לצרכי תאורה.
  • חיסכון בהוצאות החשמל – במידה ואתם כן מחוברים לחברת החשמל ורוצים לחסוך בעלויות, הרי שטורבינת הרוח תספק לכם את כל צרכי החשמל הנדרשים באמצעות הפקה עצמית. באופן זה לא רק שתחסכו בהוצאות אלא אף תוכלו למכור עודפי חשמל לחברת החשמל ולהרוויח.
  • ביטול השימוש בגנרטורים – הטורבינות השונות טוענות בזמן פעולתן מצברים גדולים שיכולים לספק חשמל כגיבוי במקום גנרטורים יקרים, מרעישים ומסורבלים.
  • השקעה משתלמת שמחזירה את עצמה – העלות הסופית של תכנון והקמת טורבינת רוח מסתכמת באלפי שקלים ספורים כך שההוצאה מחזירה את עצמה כבר לאחר כמספר חודשים עד שנה.
  • הגדלת ערך הנכס – מדהים לגלות כי אלמנט שבו לא הושקעה כמעט עלות, מעלה את ערך הנכנס בצורה משמעותית.

  ירוק אנרגיה מהטבע – טורבינת רוח לייצור חשמל ביתי הן ההתמחות שלנו

  טורבינת רוח ביתית היא אינה מוצר שמתקינים כל יום ועל כן חשוב לעשות זאת בשילוב מומחים שידעו לייעץ לגם לגבי הטורבינה שהכי מתאימה לצרכים שלכם. במילים אחרות – אתם זקוקים למומחים של חברת ירוק אנרגיה מהטבע כדי שילוו אתכם משלב הייעוץ והתכנון ועד ההתקנה הסופית. אז למה אתם מחכים? צרו עימנו קשר ונצא לדרך.

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support