מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  חניות סולאריות

  לאחרונה, חלה עלייה משמעותית במעבר לאנרגיה מתחדשת, כאשר היום ניתן לראות מודעות גדולה לאנרגיה ירוקה גם במרחב הציבורי וגם במרחב הפרטי.

  מכוניות חשמליות נראות היום כבר בהרבה בתים, והן זקוקות לחניה שתספק להן חשמל לטעינת הבטרייה, ביעילות ומהירות.

  טעינת מכונית חשמלית

  לצורך טעינת המכונית החשמלית, קירוי חנייה וייצור חשמל אנחנו בונים חניות סולאריות, שמספקות את כל הצרכים הנדרשים לטעינת המכונית ושמירה עליה.

  בעזרת פאנלים סולאריים על גג החניה, החשמל שמיוצר עובר ישירות לטעינת הרכב וכך בעצם יש חיסכון אדיר בהוצאות החשמל – דבר שמשפיע גם על הוצאות הרכב שהן מאוד קטנות.

  בנוסף, הרכב מקבל קירוי וצל על ידי הגג הסולארי בחנייה שנבנה על קונסטרוקציה חזקה ויציבה.

  טעינת הרכב החשמלי מתבצעת ע״י החשמל המופק מגג החניה הסולארית וכך בנוסף לטעינה, מיוצרים חשמל עודף שנמכר לחברת החשמל, ומייצר הכנסה.

  חניות סולאריות

  חניות סולאריות הכי יעילות למכוניות חשמליות, מכיוון שטעינת הרכב מתבצעת על ידי החשמל שמיוצר בחנייה

  מה עם מי שאין לו מכונית חשמלית?  חנייה סולארית היא דבר אפקטיבי במיוחד גם לבעלי רכב בנזין. על גג החניה ניתן להרכיב פאנליים סולאריים שייצרו חשמל, ויניבו תשואה נהדרת ע״י מכירת החשמל לחברת החשמל.

  אנחנו בירוק אנרגיה מהטבע דואגים לכם לתהליך מלא משלבי התכנון ההתחלתי ועד חנייה סולארית שמפיקה לכם את החשמל ומצלה את רכבכם.

  צרו קשר עם חברת ירוק אנרגיה מהטבע ותוכלו גם אתם להתחיל ליהנות מהפקת אנרגיה ירוקה. 

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הגלריה שלנו

   בין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support