מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  תאורה סולארית

  ירוק השלימה התקנת תאורה סולארית בגן משחקים.

  החברה התקינה עבור אחד מישובי משגב תאורה סולארית בגן משחקים. המערכת המותקנת מבוססת על לוח סולארי המספק חשמל לתאורת LED .

  התאורה הפועלת במשך כל שעות החשיכה מבוססת על ייצור חשמל עצמי של גוף התאורה. קיים יתרון בטיחותי משמעותי בשל המתח הנמוך בגוף התאורה

  שאינו מבוסס על רשת החשמל. למידע נוסף בנושא פתרונות התאורה של חברת ירוק.

  תאורה סולארית

  תאורה סולארית לבית

  הגיע היום בו השמש יכולה להיות מקור אנרגטי שמיש לכולנו. תאורה סולארית מספקת תאורה חסכונית ויעילה במיוחד לסביבה החיצונית. החל מהגינה או שביל גישה ועד לפארקים ותחנות אוטובוס, הרי שאת כולם ניתן להאיר מבלי להתחבר לרשת החשמל. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מעמידה לרשותכם את האפשרות להתקין תאורה סולארית בכל אשר תרצו ועל ידי כך לשמור על סביבה ירוקה.

  תאורה סולארית – פתרון מושלם לכל מקום

  ההתפתחות הטכנולוגית האדירה בתחום התאורה הסולארית והכניסה של מערכות פוטו וולטאיות לשימוש של הקהל הרחב מאפשרות כיום שימוש ציבורי ופרטי גם יחד במערכות תאורה סולארית. המגבלה היחידה של המיקום להתקנת תאורה מסוג זה היא העובדה כי היא חייבת להיות חשופה לאור השמש במהלך שעות היום על מנת שהמערכת תוכל לפעול. ניתן להתקין מנורות כמעט בכל מקום:

  • תאורת רחוב סולארית.
  • תאורה של תחנות אוטובוס.
  • תאורה לפארקים וגינות ציבוריות.
  • תאורה לחניונים.
  • תאורה סולארית לגינה.
  • תאורה סולארית לחצר.
  • תאורה למרפסות.

  לתאורה סולארית יש יתרונות רבים, הפן הכלכלי הוא ללא ספק אחד הבולטים שבהם. הנורות במערכת זו משתמשות במקור אנרגטי טבעי שלא מתכלה. כך שאין צורך בחיבור של כל המערכת לחשמל. חיסכון בצריכת החשמל יכול לגרום לחיסכון של סכום מכובד של כסף. מעבר לכסף אנחנו כך גם מקטינים את הדרישה בחשמל המופק ממקורות מתכלים אשר תהליך ייצור האנרגיה החשמלית על ידם מזהם את הסביבה.

  תאורה סולארית איך זה עובד?

  המערכת הסולארית קולטת את קרני השמש, ממירה אותם לאנרגיה חשמלית כאשר אותה היא אוגרת בסוללות במשך היום עד ללילה. שם ניתן יהיה להשתמש באנרגיה הטעונה על מנת לספק תאורה בשעות שדורשות אותה. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאמינים כי מקורות אנרגיה מתחדשים מהווים את העתיד של האנושות. כך שהשמש יכולה ללא ספק להיות המקור האנרגטי הבא של כולנו. זה בדיוק הזמן להתחיל להשקיע בנושא, לחסוך בהוצאות הכלכליות שלנו ולשמור על הסביבה שלנו.

  תאורה סולארית לגינה

  תאורה סולארית לגינה

  המשאבים הטבעיים של ישראל מאפשרים לה להפיק ולצרוך אנרגיה מתחדשת בעלות נמוכה, ובמקרים מסוימים ללא עלות כלל. עם יותר מ-300 ימי שמש בשנה ושעות אור ארוכות גם בעונת החורף, הדבר הטבעי ביותר עבורנו הוא להגדיל את כמות החשמל הירוק שאנו צורכים.

  אחד התחומים שבו כדאי לעבור כבר היום להפקת אנרגיה מהשמש בעלות כמעט מצחיקה היא תאורה סולארית לגינה. הדבר מאפשר לנו הפקת חשמל זולה, התאורה נדלקת אוטומטית עם רדת החשיכה, ומתחילה להיטען מחדש עם זריחת השמש. הפתרון הזה מושלם לא רק לגינות, אלא גם לגגות, פנטהאוזים, ותאורה במרפסות שמש. אתם אפילו לא צריכים לזכור לכבות את התאורה בתום השימוש, שכן האנרגיה שמפעילה אותה אינה עולה לכם כסף ואינה דורשת הפעלה וכיבוי. את המערכת היעילה הזו ניתן יהיה לרכוש ולהתקין בעזרתה של חברת ירוק אנרגיה מהטבע.

  לכמה זמן מספיקה תאורה סולארית לגינה?

  נורות הלד החזקות מספקות בין 35,000 ל-50,000 שעות אור, ויש כאלו שאפילו יותר. לשם השוואה, אורך חיי מנורת פלורסנט עומדים על 15,000-10,000 שעות, ונורת להט רגילה תסיים במפתיע את חייה בתוך 4,000-2,500 שעות, וזה מבלי לציין אפילו את עמידותן של נורות הלד בפני פגעי מזג האוויר.

  במהלך הקיץ התאורה תחזיק מעמד כשש עד שמונה שעות, מספיק זמן כדי לשבת עם כוס קפה קר או יין טוב ולארח משפחה וחברים. אפילו בחורף תאורה סולארית לגינה מספקת כארבע שעות אור.

  תאורה סולארית צבעונית: חיסכון מעוצב

  תאורה סולארית לגינה לא רק מספקת תאורה תוך חיסכון משמעותי בחשבון החשמל, אלא גם מעצבת את הגינה. קיים מבחר של עמודי תאורה בעיצובים שונים, או ספוטים סולאריים, שמעניקים לחצר שלכם מראה ייחודי באווירה יוקרתית. נורות הלד מגיעות במגוון צבעים וגוונים כדי לספק את האווירה שבה אתם מעוניינים בכל זמן נתון.

  תאורה סולארית לגינה ולמרפסת

  לסיכום, תאורה סולארית לגינה היא הפתרון המושלם גם מבחינה כלכלית, גם מבחינה עיצובית, וגם מבחינת התרומה לסביבה. עלויות הציוד אינן יקרות ואין כאן תחזוקה שוטפת יקרה של הציוד. תאורה לגינה, לגג, או למרפסת מוסיפה בכל צבע שתבחרו, בין אם הוא ירוק, כחול, אדום, או צהוב. מדובר בפתרון פרקטי, נוח, יפה ואלגנטי, שמאפשר חיסכון כספי גבוה במיוחד. בעזרת תאורה סולארית תוכלו להאיר כל שביל, דרך, פיסת אדמה או דשא עם אלמנטים של גופי תאורה מעוצבים ודקורטיביים במגוון עיצובים ודגמים. ניתן גם לשלב תאורה סולארית עם תאורה חשמלית חסכונית בשילוב נורות לד המעניקות עשרות אלפי שעות של אור במחיר זעיר.

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בין לקוחותינו

   תאורה סולארית – כיצד מפיקים? ומהם היתרונות של העניין?

   אנרגיה סולארית משמשת את האדם למגוון רחב של צרכים, כאשר מעבר לחימום מים והפקת חשמל, ניתן לנצל את העניין גם לצרכי תאורה מלאכותית. גם במישור הזה הדבר נעשה באמצעות מערכת בעלת פאנלים סולאריים אשר קולטים את אנרגיית השמש וממירים אותה לזרם חשמלי שטוען סוללה. סוללה זו מחוברת ישירות לגוף התאורה (בטכנולוגיית LED) שניזון ממנה ומפיק אור וכל זאת מבלי לצרוך חשמל שמקורו מרשת החשמל.

   יתרונות השימוש בתאורה שמופעלת ע"י אנרגיית השמש מסוכמים בזאת:

   • גופי תאורה LED – גופים אלה מאופיינים באריכות ימים (עד 50,000 שעות עבודה), עוצמות אור מגוונות, פליטת חום מזערית ונצילות חשמלית גבוהה.
   • שום צורך בתשתית – משום שהפאנלים הסולאריים מפיקים חשמל בעצמם, אין צורך לחבר את גופי התאורה לתשתית כלשהי. מדובר בפתרון מצויין עבור מפעלים ולקוחות פרטיים שמעוניינים להשתמש בתאורה באופן מהיר מבלי להשקיע ביצירת תשתיות יקרות וזמן עבודה יקר.
   • חיסכון בחשמל – מלבד הנורות החסכוניות, צריכת החשמל היא מייצור עצמי של המערכת ולא מחברת החשמל. החשמל נוצר במהלך היום ומשמש להפעלת גופי התאורה בלילה (עמודי תאורה ברחוב) או בתוך מבנים שדורשים אור (למשל, מפעלים, תוך הבית). משום שבישראל 300 ימי אור בשנה, המערכת צפויה לפעול כמעט ללא הפסקה.

   בפועל, מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה במהרה ובסופו של דבר תורמת לעולם ירוק ונקי יותר.

   מה זה תאורה סולארית?

   היכולת להפוך את אנרגיית השמש במשך היום לחשמל, מאפשרת לנו להפיק ממנה אור באמצעות תאורה סולארית במהלך הלילה. הדבר מתבצע באמצעות מערכות סולאריות מתקדמות אשר מתוכננות ומותקנות על ידי חברות מקצועיות שמתמחות בכך.

   חברת ירוק אנרגיה מהטבע נחשבת לאחת החברות היותר מנוסות ומוכרות מבחינה הזאת, ותשמח להתאים גם לכם מערכת סולארית איכותית שתספק לכם את כל צרכי התאורה הנדרשים. להלן היתרונות המרובים שתספק לכם מערכת שכזאת.

   היעזרו במומחים של חברת ירוק אנרגיה מהטבע

   תכנון והקמה של מערכות סולאריות לצרכי תאורה סולארית הם ההתמחות של חברת ירוק אנרגיה מהטבע.

   חברתנו מתמחה במערכות שמאפשרות ניצול מושלם של אנרגיה מתחדשת ותשמח לעזור גם לכם לחסוך בעלויות החשמל ולהיות מאיכות חיים משופרת ותרומה לעולם ירוק ונקי יותר.

   צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם עם כל הפרטים הרלוונטיים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support