מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  פאנלים סולאריים על הגג

  פאנלים סולאריים לבית  הם אחת ההשקעות הכי טובות שאתם יכולים לעשות כיום. נצילות המערכת הסולארית תלויה באיכות ומספרם של הפאנלים, כך שאין ספק כי זהו המקום להשקיע בו. במדינה שטופת השמש שלנו, אין סיבה להמשיך ולצרוך חשמל אשר מגיע ממקורות מזהמים באובססיביות בעוד עומדת מולכם האופציה לייצר חשמל בעצמכם וליהנות מעלויות נמוכות. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאפשרת לכם התקנה של פאנלים איכותיים על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

  סוגי פאנלים סולאריים להפקת אנרגיה

  פאנלים סולאריים הם למעשה המארז שמחבר כמות משתנה של תאים סולאריים פוטו- וולטאיים. זהו למעשה הרכיב העיקרי במערכת ובעזרתם מומרת אנרגית השמש לאנרגיה חשמלית ומייצרת תאורה סולארית. הטכנולוגיה עליה מבוססים הפאנלים קיימת כבר עשרות שנים ועדיין נמצאת בפיתוח תמידי. החידושים האחרונים בתחום הם בעיקר בהיבט של נצילות המערכת, עלויות הייצור וגורמים סביבתיים המשפיעים עליו. כיום ישנם שלושה סוגים של פאנלים סולאריים:

  1. לוחות מונו-קריסטליים  לוחות אלו בנויים מסיליקון חד גבישי, כלומר לוחות הסיליקון מהם בנוי הלוח הסולארי נפרסו מגביש יחיד של סיליקון.
  2. לוחות פולי-קריסטליים  לוחות אלו בנויים מסיליקון רב גבישי, כלומר לוחות הסיליקון מהם בנוי הלוח הסולארי נפרסו ממספר גבישי סיליקון הצמודים אחד לשני.
  3. לוחות אמורפיים – בנויים מסיליקון אמורפי. הסיליקון ממנו בנוי הלוח אינו גבישי ונמתח על משטחים שונים. פאנלים אלו נקראים גם Thin Film. הם מהווים את הדור השלישי של פאנלים פוטו- וולטאיים ומציעים נצילות גבוהה ויעילה יותר. הם גם משמעותית יקרים יותר.

  תחזוקה נכונה זו הדרך

  תחזוקה נכונה של הפאנלים יכולה לעזור לכם לשמור על נצילות גבוהה שלהם. חלק מהתחזוקה כרוכה בניקיון נכון שלהם. את הפאנלים מומלץ לנקות בשעות הבוקר או בימים מעוננים יחסית, זאת כיוון שבמהלך פעילותם יכולים להגיע לטמפרטורה גבוהה מאוד בשמש. כל מה שדרוש זה דלי עם מים וסבון כשהניקוי עצמו יתבצע בעזרת ספוג רך או מטלית. אין צורך וגם לא מומלץ לנקות את החיווט בתחתית הפאנל פן תגרמו לנזק.

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support