מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  מערכת סולארית לבית

  במאה השנים האחרונות, האנושות חיפשה מקור אנרגיה זול, משתלם ושאינו מזהם את הסביבה. מערכת סולארית היא ללא ספק אחת התשובות המתאימות ביותר לבעיה הזו. היכולת של מערכת זו לייצר חשמל זול, ירוק ואמין מציבה אותה בחזית של ההתפתחויות הטכנולוגיות וכיום, לאחר הוזלה משמעותית בעלויות ההתקנה של מערכות אלו, חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ, תשמח לעזור לכם בהתקנת המערכות אשר יעזו לכם להפיק אנרגיה בעצמכם.

  יתרונותיה של מערכת סולארית

  מערכת סולארית נועדה לספק חשמל עבור הצרכנים הפרטיים והעסקיים גם יחד. בשנים האחרונות אנו יכולים לראות יותר ויותר בתים פרטיים ובתי עסק ומפעלים אשר עושים שימוש במערכות סולאריות על מנת לחסוך בשימוש בחשמל המגיע מחברת החשמל.

  • מערכת זו עושה שימוש במקור אנרגטי שאינו מתכלה. כמו כן, היא אינה פולטת גזי חממה, קרינה או מזהמים שונים לסביבה.
  • כיוון שהאנרגיה הסולארית היא אנרגיה מתחדשת, ניתן יהיה לספק כמויות חשמל גדולות בהתאם לביקוש על ידי הקמת תחנות כוח סולאריות שיאפשרו שימוש באנרגיה זו למשך תקופה ארוכה.
  • כאמור ניתן לחסוך בשימוש בחשמל המגיע מחברת החשמל, כך ישנה ירידה בתלות המשווקים חיצוניים כיוון שיניתן להרוויח עצמאות אנרגטית מהפקת חשמל באופן עצמאי.
  • מערכת סולארית כוללת שימוש בטכנולוגיה הפוטו-וולטאית. איתה ניתן לחסוך במקום על הקרקע כיוון שניתן להתקין אותה על גגות הבתים.
  • החזר ההשקעה הכלכלית על התקנת המערכת יתבצע תוך מספר שנים. השמש לא הולכת לשום מקום ועל כן המערכת תמשיך לעבוד ותחזיר את עלותה במשך הזמן.

  מה מבנה המערכת?

  בגדול ניתן לומר כי המערכת מורכבת משלושה חלקים עיקריים. פנלים המייצרים מתח חשמלי המוזרם לרשת. ממיר ההופך את הזרם הישיר לזרם חילופין המיועד לשימוש ביתי ולחברת חשמל והחלק השלישי הוא מונה חשמל דיגיטלי המותקן על ידי חברת חשמל ומחשב עבורם את התפוקה. חברת ירוק אנרגיה מהטבע מתקינה פאנלים סולאריים מסוג מונו-קריסטלי שהם האיכותיים ביותר ועמידים בחום גבוה, רגישים לתדרי האור של הדיפוזיה ובהם אין צורך בקרינה ישירה, הם מהווים את החזית של ההתפתחות הטכנולוגית בתחום הלוחות הסולאריים.

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support