מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  לוח סולארי

  לוח סולארי זהו למעשה כלי הקיבול של רשת גדולה של תאים סולאריים. כל תא ממיר אנרגיה סולרית לחשמלית וכך למעשה התאים הללו מייצרים אנרגיה ירוקה ממקור אנרגטי מתחדש, לא מתכלה ושלא מזהם את הסביבה. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ הוקמה על מנת לבנות מערכות לייצור חשמל סולארי "ירוק" ומכירתו לחברת החשמל. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה סיוע בקבלת מימון לביצוע הפרויקט ותמיכה מלאה לאחר ההתקנה בשירות, תחזוקה וייעוץ.

  לוח סולארי לבית – ממה הוא בנוי?

  הפקת אנרגיה חשמלית מקרני השמש מתבצעת בעזרת לוח סולארי אפשרית הודות לתאים פוטו-וולטאיים אשר מרכיבים אותו. על כל לוח נמצאים תאים רבים, כאשר מספרם משפיע על נצילות הלוח. ישנם שלושה סוגים של תאים פוטו וולטאיים אשר נפוצים כיום הבנויים מסיליקון (צורן):

  • לוחות מונו-קריסטליים – בנויים סיליקון חד-גבישי
  • לוחות פולי-קריסטליים – בנויים סיליקון רב גבישי
  • לוחות אמורפיים – בנויים סיליקון אמורפי, נקראים גם Thin-Film.

  הנצילות הגבוהה של הסיליקון החד-גבישי הופכת אותו ליעיל במיוחד בייצור והפקת אנרגיה חשמלית מקרינת השמש. לוחות אמורפיים אמנם נחשבים לקפיצה הטכנולוגית הגדולה מבין שלושת הסוגים, כיוון שהם בנויים משכבות דקות של סיליקון המאפשרות אספקת תפוקת אנרגיה טובה, אך הם גם היקרים ביותר.

  חשוב לציין כי התחזוקה של התאים היא פשוטה למדי ולא דורשת מאמצים מיוחדים. ניקוי הפאנלים מאבק ולכלוך יבטיח כי נצילות המערכת לא תפחת. בתקופת החורף, הגשמים יכולים לעשות את העבודה עבורכם. הלוחות בנויים בשיפוע, ומי הגשם ינקו אותם עבורכם.

  התקנת לוח סולארי קטן – רק עם חברה מקצועית

  אם ביצעתם את ההחלטה להתקין מערכת סולארית, חשוב מאוד כי תעבדו עם חברה מנוסה ומקצועית אשר תעזור לכם לבצע את ההתקנה בצורה נכונה. כך הלוחות יעבדו בצורה הטובה ביותר לפי התנאים שבשטח. כך שבעבודה לצד חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר לצד אחריות של 5 שנים על המערכת כולה ו- 25 שנים אחריות יצרן ללוחות הסולאריים.

  התקנת לוח סולארי בבית

  גורמים נוספים המשפיעים על נצילותו של לוח סולארי

  • מיקום בארץ: ישנם אזורים שנהנים מקרינת השמש רבה יותר מאזורים אחרים ובהם הכדאיות גבוהה במיוחד. אך מיקומה המיוחד של ישראל ושעות האור הרבות שבה מאפשרות נצילות טובה בכל מקום.
  • סוג הגג: קיים הבדל ביכולת התפוקה בין גג שטוח לגג רעפים, אך בשניהם ניתן להגיע לחיסכון גדול. בכל מקרה, הפאנלים יותקנו בשיפוע. לא ניתן להתקין לוחות סולאריים על גגות אסבסט.
  • סוג הפאנלים: פאנלים שונים מייצרים תפוקה שונה.
  • גודל הגג: ככל שהגג גדול יותר, אפשר להתקין יותר לוחות עם תאים רבים יותר.

  ירידת מחיר והחזרת ההשקעה על לוח סולארי

  עם התפתחות הטכנולוגיה, מחירי הלוחות הסולאריים להפקת חשמל ביתית ירדו משמעותית. מערכת ממוצעת צפויה להחזיר את ההשקעה בתוך 6-8 שנים, ותוחלת החיים הצפויה שלה היא 30 שנה ואף יותר. גם אם אתם לא בטוחים שתישארו בבית לתקופה ארוכה כל כך וייתכן כי תמכרו אותו בעתיד – הפאנלים הסולאריים מעלים את הערך מכיוון שהרוכשים החדשים נכנסים לבית שבו חברת החשמל משלמת להם על החשמל שאותו היא קונה.

  בישראל, ניתן לראות לוחות סולאריים ותאים פוטו-וולטאיים לא רק במערכות אנרגיה ביתיות, אלא גם המותקנים על עמודי תאורה בכבישים וברחובות, ליד תחנות אוטובוס, וכן ביישובים בנגב ובערבה.

  לוח סולארי

   

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בין לקוחותינו

   לוחות סולאריים עלויות משתלמות

   בימינו כבר אין שום בעיה להתקין לוח סולארי על הגג על מנת לנצל את אנרגיית השמש לטובת הפקת חשמל. חברות רבות מתמחות בנושא וישמחו לייעץ, לתכנן ולהתקין לכם מערכת סולארית שתחסוך לכם רבות בהוצאות החשמל ותשמש לצרכים רבים. אלו צרכים? ומדוע חברת ירוק אנרגיה מהטבע היא החברה היחידה שצריכה לעניין אתכם? מייד תגלו.

   ירוק אנרגיה מהטבע – המקצועיות שלנו, הרווח שלכם

   בשורה התחתונה, השימוש בלוחות סולאריים טומן בחובו רווח כלכלי עצום ושמירה על עולם ירוק ונקי יותר משום שמדובר באנרגיה מתחדשת שאיזה מזהמת. אלא שלא כל לוח סולארי זהה למשנהו ולמעשה קיים שוני איכותי שקובע את נצילות המערכת וכפועל יוצא מכך את סך כל החשמל שתייצרו בשגרה. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת ירוק אנרגיה מהטבע עם הלוחות הסולאריים האיכותיים שלה שיעניקו לכם שקט נפשי ל-25 שנים לפחות, כולל אחריות מלאה ושירותי תחזוקה במקרה הצורך. צרו עימנו קשר ונשמח להעניק לכם את כל הפרטים.

   כיצד פועל לוח סולארי? ולאיזה צרכים הוא יכול לשמש?

   לוחות סולאריים הם למעשה חלק ממערכות שמסוגלות לקלוט את קרני השמש ולהמיר אותם לזרם חשמלי. באופן זה ניתן להשתמש בחשמל המופק לכל צורך שרוצים, לחסוך בהוצאות התשלום לחברת החשמל ואף למכור לה את העודפים אם תרצו. מערכת סולארית איכותית תאפשר לכם בסופו של דבר לנצל את החשמל המופק לטובת הצרכים הבאים:

   • צריכת חשמל ביתית – החשמל המופק יכול לספק את כל צרכי החשמל של הבית, מיזוג האוויר, מכשירי החשמל והתאורה הביתית.
   • צריכה מוסדית ותעשייתית – לוחות סולאריים גדולים שמוקמים על גגות של מפעלים ובתי עסקים מסוגלים להפיק כמות חשמל גדולה שמספיקה לרוב הצרכים ובכך להפחית בצורה משמעותית את ההוצאות של הבעלים.
   • תאורה מלאכותית – קיימת אפשרות להזמנת לוחות סולאריים שמיועדים רק לצרכי תאורה סולארית. לוחות אלה קולטים את קרני השמש וטוענים את החשמל הנוצר לתוך סוללה, כך שבמהלך שעות החשיכה היא מתחילה לפעול ומספקת תאורת לילה איכותית ביותר. כל זאת ללא צורך בחיבור לרשת החשמל, ללא צורך בהכנת תשתיות ובבטיחות מלאה.
   • מכירת חשמל – במידה ונוצרים עודפי חשמל כלשהם, הרי שניתן למכור אותם לחברת החשמל במחיר קילוואט ששווה למחיר הצריכה וצמוד למדד המחירים לצרכן.

   כיצד בנוי לוח סולארי?

   לוח סולארי מכיל בתוכו רשת גדולה של תאים סולאריים. התאים ממירים  אנרגיה סולארית לחשמלית וכך התאים מייצרים אנרגיה ירוקה ממקור אנרגטי מתחדש, לא מתכלה ומבלי לזהם את הסביבה. בעזרתה של חברת ירוק אנרגיה מהטבע, ניתן יהיה לעשות שימוש בלוחות הסולאריים ולהקים מערכת סולארית ביתית שמייצרת חשמל, שאותו מוכרים לחברת החשמל.

   סוגי הלוחות הסולאריים הנפוצים כיום

   • לוחות מונו-קריסטליים: בנויים סיליקון חד-גבישי.
   • לוחות פולי-קריסטליים: בנויים סיליקון רב-גבישי.
   • לוחות אמורפיים: בנויים סיליקון אמורפי, נקראים גם Thin-Film.

   הסיליקון החד-גבישי הינו בעל נצילות גבוהה מה שהופך אותו ליעיל מאוד בייצור ובהפקת אנרגיה חשמלית מקרינת השמש. לוחות אמורפיים נחשבים לקפיצה הטכנולוגית הגדולה מבין שלושת הסוגים כיוון שהם בנויים משכבות דקות של סיליקון המאפשרות אספקת תפוקת אנרגיה טובה, אך הם גם היקרים ביותר באופן שלאו דווקא משתלם כאשר מעוניינים לייצר אנרגיה סולארית ביתית.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support