מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  חשמל ירוק

  חשמל ירוק מופק באמצעות ניצול משאבי הטבע הבלתי נדלים המרכזיים – שמש ורוח (ועם המים חשים עצמם מקופחים, נכון וראוי בהחלט לכלול גם אותם בשלישייה המובילה…)

  גם בישראל הוכר זה מכבר הצורך במעבר לשימוש בממשק של חשמל ירוק באמצעות מערכות סולאריות וטורבינות רוח ביתיות, אבל פוטנציאל הייצור שלו מנוצל רק באחוז זעום, מזערי, כמעט אפסי. החיסכון הכספי הכרוך  בשימוש באנרגיה ירוקה הוא ודאי. גם משקי בית פרטיים יכולים לחסוך ואף להרוויח כסף ממכירת עודפי חשמל ירוק שהם מייצרים בביתם. יש מי שמפנימים ומטמיעים את כדאיות ייצורו של חשמל זה ומברכים עצמם על ההחלטה שקיבלו  להפיק חשמל ירוק במסגרת ביתית ולממשה הלכה למעשה.

  ממשלות של ארצות רבות מעודדות ומסבסדות  הפקת חשמל סולארי. מי שחושבים ירוק – חושבים רחוק. הם חושבים על עולם שבו חשמל ירוק הופך לצורך קיומי.

  אחת הסיבות לפיתוח מועט (ומואט) של חשמל ירוק נובעת מהקושי לשנות הרגלים חרף הבנת ההכרח בשינוי. אנשים פרטיים לא חשים איום חריף מספיק בתחום האנרגיה החשמלית הרגילה וייתכן כי הם אינם מודעים לנזקי הזיהום הכרוכים בכריית המחצבים והמשאבים הדרושים לייצור חשמל. לשמחתנו ולרווחתנו, שוחרי איכות הסביבה, נאמניה ויותר מכל – הקנאים שבלוחמים  על שימורה ועל שיפורה הם נושאי הדגל במאבק להעדפת חשמל ירוק על פני החשמל הרגיל, המיוצר מחומרים מזהמים.

  חשמל ירוק הוא חשמל שקט ומרגיע. הוא חשמל שזול לייצר אותו וכדאי מאוד למכור אותו. מערכות סולאריות המייצרות חשמל ירוק זהו עסק המשתלם מכל בחינה ומכל היבט.

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support