מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  חניה סולארית

  לאחרונה חלה עלייה משמעותית במעבר לאנרגיה מתחדשת, כאשר היום ניתן לראות מודעות גדולה לאנרגיה ירוקה גם במרחב הציבורי וגם במרחב הפרטי.

  מכוניות חשמליות נראות היום כבר בהרבה בתים, והן זקוקות לחניה שתספק להן חשמל לטעינת הבטרייה, ביעילות ומהירות.

  טעינת מכונית חשמלית

  לצורך טעינת המכונית החשמלית, קירוי חנייה וייצור חשמל אנחנו בונים חניות סולאריות, שמספקות את כל הצרכים הנדרשים לטעינת המכונית ושמירה עליה.

  בעזרת פאנלים סולאריים על גג החניה, החשמל שמיוצר עובר ישירות לטעינת הרכב וכך בעצם יש חיסכון אדיר בהוצאות החשמל – דבר שמשפיע גם על הוצאות הרכב שהן מאוד קטנות.

  בנוסף, הרכב מקבל קירוי וצל על ידי הגג הסולארי בחנייה שנבנה על קונסטרוקציה חזקה ויציבה.

  טעינת הרכב החשמלי מתבצעת ע״י החשמל המופק מגג החניה הסולארית וכך בנוסף לטעינה, מיוצרים חשמל עודף שנמכר לחברת החשמל, ומייצר הכנסה.

  חניות סולאריות

  חניות סולאריות הכי יעילות למכוניות חשמליות, מכיוון שטעינת הרכב מתבצעת על ידי החשמל שמיוצר בחנייה

  מה עם מי שאין לו מכונית חשמלית?  חנייה סולארית היא דבר אפקטיבי במיוחד גם לבעלי רכב בנזין. על גג החניה ניתן להרכיב פאנליים סולאריים שייצרו חשמל, ויניבו תשואה נהדרת ע״י מכירת החשמל לחברת החשמל.

  אנחנו בירוק אנרגיה מהטבע דואגים לכם לתהליך מלא משלבי התכנון ההתחלתי ועד חנייה סולארית שמפיקה לכם את החשמל ומצלה את רכבכם.

  צרו קשר עם חברת ירוק אנרגיה מהטבע ותוכלו גם אתם להתחיל ליהנות מהפקת אנרגיה ירוקה. 

  חניה סולארית – העתיד כבר כאן

  שוק הרכבים החשמליים צובר תאוצה ועמו נקודות הטעינה. השילוב של עמדת טעינה לרכב חשמלי עם גג חניה סולארי מתבקש. בירוק אנו מתקינים חניות סולאריות לטעינת רכבים חשמליים כמו גם חניה סולארית המחוברת לחברת החשמל ומייצרת הכנסה. חניה בדרך כלל הנה שטח שאינו מנוצל ביום יום. גג החניה ממשיך לייצר חשמל גם כאשר הרכב אינו חונה בו. ניתן לשלב חניה סולארית במערכת קיימת או כמערכת סולארית עצמאית. לטעינה של רכב חשמלי או לייצור חשמל ביתי. לרשותנו מספר רב של פתרונות בתחום החניה הסולארית שנשמח לשתף איתכם.

  חניה סולארית

  ניצול של חניות לצורך הפקה של אנרגיה סולארית זה משהו שניתן לעשות על ידי התקנת המערכת על גבי הגגות שנמצאות בחניה. ככל שיש יותר שטח שמתקינים עליו פאנלים סולאריים, כך ניתן להפיק יותר אנרגיה לייצור חשמל, ובמידת הצורך ניתן גם למכור את החשמל שמייצרים.

  אם אתם מחליטים ליצור אנרגיה בדרך הזו, תצטרכו לברר שזה קורה בצורה אחראית ושלא יהיו לכם ספקות שאתם עושים את זה ככל שנדרש. אפשר לומר שאם אתם כבר מחליטים לעשות את זה, אז זה יהיה הכרחי שתבררו תחילה איזו חברה תוכל להציע לכם את הפתרון המתאים ביותר.

  התקנה מהירה של מערכת חניה סולארית

  קחו לתשומת ליבכם שאם אתם רוצים להתקין מערכת כזו, זה משהו שתוכלו לעשות במהירות במידה ורק תחליטו לפנות אל חברה ראוי שתציע לכם את השירותים שלה במישור הזה. על כן זה יאלץ אתכם לפעול בצורה חכמה ולהיעזר בשירותיה של חברת ירוק אנרגיה מהטבע כבר מהרגע הראשון כדי לעשות את זה.

  כאשר אתם בוחרים להתייעץ עם אנשי החברה, זה הופך את הכול להרבה יותר ברור בשבילכם וזה משהו שיוכל לאפשר לכם לדעת בצורה הברורה ביותר איך עליכם להתקין את המערכת, כמה חשמל היא תוכל להפיק ביחס לשטח שעליה אתם מתקינים אותה ומהם כל הדברים החשובים שאתם צריכים לדעת.

  אל תתעכבו עם התקנת המערכת

  דעו לכם שאם אתם לא רוצים להתעכב יותר מידי עם התקנת המערכת ולוותר על חשמל שאתם יכולים להתחיל לייצר כבר בזמן הקרוב, אז כשמדובר על חניה סולארית, זה כמובן יהיה הכרחי לתת לחברה עם הניסיון הנדרש להתקין עבורכם מערכת כזו, ומכאן מגיעה ההמלצה שלנו על ירוק אנרגיה מהטבע.

  תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאתם בוחרים בטובים ביותר לצורך התקנה של המערכת הזו. כך תוכלו לראות כבר מהרגע הראשון שאתם עושים כל מה שצריך על מנת שהיא תותקן לשביעות רצונכם ושלא יהיה לכם ספק שאתם עושים כל מה שצריך על מנת שזה יוכל להצליח בסופו של דבר. זה פשוט יהיה חשוב ביותר. פנו אל ירוק אנרגיה מהטבע עוד היום.

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הגלריה שלנו

   בין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support