מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  חניה סולארית

  חניה סולארית – העתיד כבר כאן 

  שוק הרכבים החשמליים צובר תאוצה ועמו נקודות הטעינה. השילוב של עמדת טעינה לרכב חשמלי עם גג חניה סולארי מתבקש. בירוק אנו מתקינים חניות סולאריות לטעינת רכבים חשמליים כמו גם חניה סולארית המחוברת לחברת החשמל ומייצרת הכנסה. חניה בדרך כלל הנה שטח שאינו מנוצל ביום יום. גג החניה ממשיך לייצר חשמל גם כאשר הרכב אינו חונה בו. ניתן לשלב חניה סולארית במערכת קיימת או כמערכת סולארית עצמאית. לטעינה של רכב חשמלי או לייצור חשמל ביתי. לרשותנו מספר רב של פתרונות בתחום החניה הסולארית שנשמח לשתף איתכם.

  החנייה הפרטית כמוקד לייצור אנרגיה

  חניה סולארית הינה מקום המיועד להחניית רכבים בעל יתרון כפול. בחניה סולארית ניתן להחנות את הרכב תוך הגנה עליו מאור השמש הישיר, כמו בכל חניה מוצלת אחר. בנוסף, הצללת החניה משלבת פאנלים פוטו-וולטאיים וכך ניתן גם להפיק חשמל בשטח מקום החניה. בכדי להפוך את מקום החניה ליעיל יותר ולנצל את שטח החניה להפקת אנרגיה ירוקה, יש לפנות לחברה המתמחה בהתקנת פאנלים סולאריים. חברת "ירוק אנרגיה מהטבע" מספקת פתרונות שונים של מיקור באמצעות פאנלים סולאריים, ביניהם גם מיקור מקום החניה. הידע והניסיון הרב של מקימי החברה וצוות העובדים מבטיחים כי שטח החניה ינוצל באופן הטוב ביותר, לא רק עבור החניית הרכב, אלא גם עבור ייצור אנרגיה ירוקה, המספקת לבעלי החנייה גם הכנסה פאסיבית. באמצעות התקנת החנייה הסולארית ניתן להפחית את סכום חשבון החשמל במידה משמעותית.

  חניה סולארית – עובדת איתכם ביחד

  במדינה שטופת שמש כמו ישראל, רוב ימות השנה הם אידיאלים עבור ייצור אנרגיה ירוקה באמצעות הפאנלים הסולאריים. מסיבה זו, בעלי חניה פרטית יכולים לנצל את השטח העומד ברשותם ולהפיק אנרגיה מן השמש. את האנרגיה הסולארית אשר מופקת מן הפאנלים המצלים את החניה, ניתן להמיר לחשמל וכך לייצר הכנסה גם כאשר הרכב אינו נמצא בחניה. באופן זה, ניתן לומר כי חניה סולארית "עובדת יחד עם האנשים": גם כשהם נוסעים לעבודה, החניה הסולארית עצמה ממשיכה לעבוד וכך מסייעת לבעליה בייצור הכנסה נוספת.

  החניה הסולארית כעמדה לטעינת רכבים

  במקרה בו אנשים מחזיקים ברשותם רכב חשמלי, הפוטנציאל הגלום בחניה הסולארית הוא כפול, מכיוון שניתן לשלב בחניה הסולארית גם עמדה לטעינת חשמל עבור הרכב החשמלי. בכדי לבדוק אם מקום החנייה המצוי ברשותכם הינו מתאים להתקנת חניה סולארית, מוטב להתעניין בנושא מול חברה אשר המושג "אנרגיה ירוקה" חרוט על דגלה. חברת "ירוק אנרגיה מהטבע" פועלת בתחום האנרגיה הירוקה מעל לעשור, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה. חברתנו תוכל לתכנן עבורכם חניה סולארית לכל מטרה שתבחרו במהירות וביעילות. צרו עמנו קשר עוד היום דרך פרטי ההתקשרות המופיעים בעמוד או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

  שתפו עם חברים

  מביאים את העתיד באנרגיה מתחדשת

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   הגלריה שלנו

   בין לקוחותינו

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support