צרו קשר
ּ

תאורה סולארית

ירוק השלימה התקנת תאורה סולארית בגן משחקים.

החברה התקינה עבור אחד מישובי משגב תאורה סולארית בגן משחקים. המערכת המותקנת מבוססת על לוח סולארי המספק חשמל לתאורת LED .

התאורה הפועלת במשך כל שעות החשיכה מבוססת על ייצור חשמל עצמי של גוף התאורה. קיים יתרון בטיחותי משמעותי בשל המתח הנמוך בגוף התאורה

שאינו מבוסס על רשת החשמל. למידע נוסף בנושא פתרונות התאורה של חברת ירוק.

תאורה סולארית לבית

תאורה סולארית לבית

הגיע היום בו השמש יכולה להיות מקור אנרגטי שמיש לכולנו. תאורה סולארית מספקת תאורה חסכונית ויעילה במיוחד לסביבה החיצונית. החל מהגינה או שביל גישה ועד לפארקים ותחנות אוטובוס, הרי שאת כולם ניתן להאיר מבלי להתחבר לרשת החשמל. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מעמידה לרשותכם את האפשרות להתקין תאורה סולארית בכל אשר תרצו ועל ידי כך לשמור על סביבה ירוקה.

תאורה סולארית – פתרון מושלם לכל מקום

ההתפתחות הטכנולוגית האדירה בתחום התאורה הסולארית והכניסה של מערכות פוטו וולטאיות לשימוש של הקהל הרחב מאפשרות כיום שימוש ציבורי ופרטי גם יחד במערכות תאורה סולארית. המגבלה היחידה של המיקום להתקנת תאורה מסוג זה היא העובדה כי היא חייבת להיות חשופה לאור השמש במהלך שעות היום על מנת שהמערכת תוכל לפעול. ניתן להתקין מנורות כמעט בכל מקום:

  • תאורת רחוב
  • תאורה של תחנות אוטובוס
  • תאורה לפארקים וגינות ציבוריות
  • תאורה לחניונים
  • תאורה לגינות וחצרות פרטיים
  • תאורה למרפסות

לתאורה סולארית יש יתרונות רבים, הפן הכלכלי הוא ללא ספק אחד הבולטים שבהם. הנורות במערכת זו משתמשות במקור אנרגטי טבעי שלא מתכלה. כך שאין צורך בחיבור של כל המערכת לחשמל. חיסכון בצריכת החשמל יכול לגרום לחיסכון של סכום מכובד של כסף. מעבר לכסף אנחנו כך גם מקטינים את הדרישה בחשמל המופק ממקורות מתכלים אשר תהליך ייצור האנרגיה החשמלית על ידם מזהם את הסביבה.

איך זה עובד?

המערכת הסולארית קולטת את קרני השמש, ממירה אותם לאנרגיה חשמלית כאשר אותה היא אוגרת בסוללות במשך היום עד ללילה. שם ניתן יהיה להשתמש באנרגיה הטעונה על מנת לספק תאורה בשעות שדורשות אותה. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאמינים כי מקורות אנרגיה מתחדשים מהווים את העתיד של האנושות. כך שהשמש יכולה ללא ספק להיות המקור האנרגטי הבא של כולנו. זה בדיוק הזמן להתחיל להשקיע בנושא, לחסוך בהוצאות הכלכליות שלנו ולשמור על הסביבה שלנו.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ