צרו קשר
ּ

לוח סולארי

לוח סולארי זהו למעשה כלי הקיבול של רשת גדולה של תאים סולאריים. כל תא ממיר אנרגיה סולרית לחשמלית וכך למעשה התאים הללו מייצרים אנרגיה ירוקה ממקור אנרגטי מתחדש, לא מתכלה ושלא מזהם את הסביבה. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ הוקמה על מנת לבנות מערכות לייצור חשמל סולארי "ירוק" ומכירתו לחברת החשמל. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה סיוע בקבלת מימון לביצוע הפרויקט ותמיכה מלאה לאחר ההתקנה בשירות, תחזוקה וייעוץ.

לוח סולארי לבית – ממה הוא בנוי?

הפקת אנרגיה חשמלית מקרני השמש מתבצעת בעזרת לוח סולארי אפשרית הודות לתאים פוטו-וולטאיים אשר מרכיבים אותו. על כל לוח נמצאים תאים רבים, כאשר מספרם משפיע על נצילות הלוח. ישנם שלושה סוגים של תאים פוטו וולטאיים אשר נפוצים כיום הבנויים מסיליקון (צורן):

  • לוחות מונו-קריסטליים – בנויים סיליקון חד-גבישי
  • לוחות פולי-קריסטליים – בנויים סיליקון רב גבישי
  • לוחות אמורפיים – בנויים סיליקון אמורפי, נקראים גם Thin-Film.

הנצילות הגבוהה של הסיליקון החד-גבישי הופכת אותו ליעיל במיוחד בייצור והפקת אנרגיה חשמלית מקרינת השמש. לוחות אמורפיים אמנם נחשבים לקפיצה הטכנולוגית הגדולה מבין שלושת הסוגים, כיוון שהם בנויים משכבות דקות של סיליקון המאפשרות אספקת תפוקת אנרגיה טובה, אך הם גם היקרים ביותר.

חשוב לציין כי התחזוקה של התאים היא פשוטה למדי ולא דורשת מאמצים מיוחדים. ניקוי הפאנלים מאבק ולכלוך יבטיח כי נצילות המערכת לא תפחת. בתקופת החורף, הגשמים יכולים לעשות את העבודה עבורכם. הלוחות בנויים בשיפוע, ומי הגשם ינקו אותם עבורכם.

התקנת לוח סולארי קטן – רק עם חברה מקצועית

אם ביצעתם את ההחלטה להתקין מערכת סולארית, חשוב מאוד כי תעבדו עם חברה מנוסה ומקצועית אשר תעזור לכם לבצע את ההתקנה בצורה נכונה. כך הלוחות יעבדו בצורה הטובה ביותר לפי התנאים שבשטח. כך שבעבודה לצד חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר לצד אחריות של 5 שנים על המערכת כולה ו- 25 שנים אחריות יצרן ללוחות הסולאריים.

התקנת לוח סולארי בבית

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ