צרו קשר
ּ

טורבינות רוח ביתיות

תפוקת טורבינת הרוח תלויה במהירות הרוח. על מנת לייצר חשמל באמצעות טורבינה נדרשת מהירות רוח של 3 מטר/שניה לפחות כלומר מהירות רוח מינימאלית של כ-11 קמ"ש.

כמות החשמל הכללית שתייצר טורבינת רוח על פני תקופת זמן תלויה בממוצע מהירות הרוח על פני אותה תקופה. לכן, אתר בו קיימת רוח מתונה לאורך זמן רב מתאים להצבת טורבינת רוח.

אתר עם מהירות רוח שנתית ממוצעת הגבוהה מ-5 מטר/שניה הנו אתר המתאים להצבה של טורבינות רוח קטנות.

מירב הטורבינות המותקנות בעולם בנויות באופן דומה:

  • ציר סיבוב אופקי

    שניים או שלושה להבים

    זנב השומר את הטורבינה בכיוון הרוח או מסיט אותה ממנו כאשר הרוח חזקה מדי.

הטורבינות ממוקמות בראש מגדל והן כוללות שנאי או ממיר המעביר את המתח המיותר ע"י הטורבינה לרשת החשמל או לשימוש בייתי.

בהתקנת טורבינת רוח באזור מגורים יש לקחת בחשבון כי בניגוד למערכות סולאריות, לטורבינות רוח נדרש היתר בניה מלא הכולל הסכמת השכנים.

חברת ירוק אנרגיה מהטבע מציעה מספר פתרונות בתחום טורבינות רוח עצמאיות ומחוברות רשת.

בעזרת טורבינת רוח קטנה ניתן לספק מתח במקומות מבודדים. ניתן גם לשלב את טורבינת הרוח בפתרון אספקת מתח עצמאי סולארי.

ליצירת קשר התקשרו אלינו טלפון: 04-9990336

התקנת טורבינת רוח ביתית

התקנת טורבינת רוח ביתית – חיסכון בתשלום החשמל

טורבינת רוח ביתית הופכת להיות יותר ויותר נפוצה בקרב צרכנים המעוניינים לחסוך בהוצאות החשמל שלהם. המרה של אנרגיה קינטית, הרוח, לאנרגיה חשמלית אפשרית היום וזמינה הרבה יותר ממה שאתם אולי חושבים. זוהי אחת האופציות המדוברות ביותר כאלטרנטיבה ירוקה לייצור חשמל. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ שמחה להציע כעת גם פתרונות בתחום טורבינות רוח עצמאיות ומחוברות רשת, כאש ניתן גם לשלב את הטורבינות הללו בפתרון אספקת חשמל גם במקומות מבודדים.

טורבינת רוח ביתית – איך זה עובד?

מקומות בהם נושבת רוח חזקה לאורך היום, הם אידאלים להתקנה של טורבינת רוח ביתית. ניתן גם לשלב אותה עם מערכת סולארית. כך שכשיש רוח, משתמשים באנרגיה המופקת מהרוח, וכאשר השמש זורחת, משתמשים באנרגיה המופקת על ידי הלוחות הסולאריים. החיסכון האנרגטי הוא עצום בישוב כזה. תוכלו להגיע כך לעצמאות אנרגטית שחופשיה ממקורות אנרגיה מזהמים.

עיקרון הפעולה הוא פשוט למדי ומהווה שדרוג טכנולוגי משמעותי לטחנות הקמח מימי העבר. במקום אבני הריחיים הזזות וטוחנות את הקמח, ישנו גנרטור הממוקם בתוך הטורבינה. טורבינת רוח ביתית בנויה בעיצוב אווירודינמי אשר מאפשר לה לנצל את אנרגיית הרוח בצורה מרבית וסיבוב הלהבים גורם לגנרטור לייצר חשמל.

היתרון המשמעותי של טורבינות רוח הוא בעלות הנמוכה שלהן. רוח הינה משאב טבע שלא מתכלה, על כן היא לא עולה כסף ולא נדרש דבר כדי לייצר אותה. החזר ההשקעה הוא לרוב קצר ובמהרה הטורבינה הופכת להיות הכנסה שקטה.

משב רוח מרענן

באירופה נוכל לראות טורבינות רוח רבות ביבשה ובים. זה הזמן האידאלי להביא את הטכנולוגיה הירוקה הזו לארץ ולהתחיל ליישם את העקרונות שלה בבתים שלנו. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מספקים מגוון פתרונות בתחום מתקני ייצור אנרגיה ידידותית לסביבה לגופים פרטיים ועסקיים כאחד. זה הזמן לקחת חלק במהפכת האנרגיה ולהתחיל לייצר את החשמל שלנו בעצמנו תוך שמירה על הטבע וצמצום השימוש במקורות אנרגיה מתכלים ומזהמים.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ