צרו קשר
ּ

חשמל ירוק

חשמל ירוק מופק באמצעות ניצול משאבי הטבע הבלתי נדלים המרכזיים – שמש ורוח (ועם המים חשים עצמם מקופחים, נכון וראוי בהחלט לכלול גם אותם בשלישייה המובילה…)

גם בישראל הוכר זה מכבר הצורך במעבר לשימוש בממשק של חשמל ירוק באמצעות מערכות סולאריות וטורבינות רוח ביתיות, אבל פוטנציאל הייצור שלו מנוצל רק באחוז זעום, מזערי, כמעט אפסי. החיסכון הכספי הכרוך בשימוש באנרגיה ירוקה הוא ודאי. גם משקי בית פרטיים יכולים לחסוך ואף להרוויח כסף ממכירת עודפיחשמל ירוקשהם מייצרים בביתם. יש מי שמפנימים ומטמיעים את כדאיות ייצורו של חשמל זה ומברכים עצמם על ההחלטה שקיבלו להפיק חשמל ירוק במסגרת ביתית ולממשה הלכה למעשה.

ממשלות של ארצות רבות מעודדות ומסבסדות הפקת חשמלסולארי. מי שחושבים ירוק – חושבים רחוק. הם חושבים על עולם שבו חשמל ירוק הופך לצורך קיומי.

אחת הסיבות לפיתוח מועט (ומואט) של חשמל ירוק נובעת מהקושי לשנות הרגלים חרף הבנת ההכרח בשינוי. אנשים פרטיים לא חשים איום חריף מספיק בתחום האנרגיה החשמלית הרגילה וייתכן כי הם אינם מודעים לנזקי הזיהום הכרוכים בכריית המחצבים והמשאבים הדרושים לייצור חשמל. לשמחתנו ולרווחתנו, שוחרי איכות הסביבה, נאמניה ויותר מכל – הקנאים שבלוחמים על שימורה ועל שיפורה הם נושאי הדגל במאבק להעדפת חשמל ירוק על פני החשמל הרגיל, המיוצר מחומרים מזהמים.

חשמל ירוקהוא חשמל שקט ומרגיע. הוא חשמל שזול לייצר אותו וכדאי מאוד למכור אותו.מערכות סולאריותהמייצרות חשמל ירוק זהו עסק המשתלם מכל בחינה ומכל היבט.

 

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ