צרו קשר
ּ

התקנת פאנלים סולאריים

בעוד שייצור חשמל ממקורות מתכלים כמו דלק פחם ונפט גורמים לזיהום סביבתי והגברה של אפקט החממה, התקנת פאנלים סולאריים מעניקה לנו את ההזדמנות להפיק אנרגיה חשמלית על ידי ניצול של משאב לא מתכלה, אנרגיית השמש. ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מציעים פתרונות ירוקים לאנרגיה חלופית על בסיס כלכלי לגופים פרטיים ועסקיים כאחד.

התקנת פאנלים סולאריים – הפתרון המושלם למשבר האנרגיה

כל מי שלא חי מתחת לסלע בעשורים האחרונים יודע כי העולם שלנו סובל ממשבר אנרגטי ונזקים סביבתיים חמורים שנגרמו בעקבות שימוש מתמשך במקורות אנרגיה מתכלים אשר מזהמים את הסביבה במהלך תהליך הפקת האנרגיה. כתוצאה מכך מיטב המדענים עובדים שנים ארוכות על מציאת משאב אנרגטי לא מתכלה והדרך היעילה ביותר לנצל אותו מבלי לגרום לנזקים סביבתיים.

הפתרון היה תמיד מול העיניים שלנו, השמש. הפקת אנרגיה מאנרגיה סולארית מתבצעת על ידי התקנת פאנלים סולאריים על גגות בתים פרטיים ושטחי אדמה להם לא היה שימוש עד כה. כך בתים רבים, עסקים ומפעלים שונים עשו את הבחירה לעבור לייצר את האנרגיה החשמלית שלהם, לחסוך בעלויות הצריכה החשמלית ולשמור על הסביבה תוך כדי.

כיום, יצרני אנרגיה קטנים כמו בתים פרטיים יכולים להיכנס להסדר עם חברת החשמל לעשרים שנה אשר מאפשר להם לצמצם את צריכת החשמל הביתית שלהם ולמכור חשמל לחברת החשמל. כך יוכלו לקבל רווח ממשי על ההשקעה שלהם בכל שנה. מערכת סולארית מהווה מקור הכנסה פאסיבי ומשתלם כלכלית וסביבתית בטווח הארוך.

עלות התקנת פאנלים סולאריים

בעבר הלא רחוק מאוד עלויות ההתקנה של מערכות סולאריות היו גבוהות מאוד ביחד לכמות החשמל שהן ייצרו. באותה תקופה פאנלים סולאריים לא היו ברמה טכנולוגית מספיקה על מנת לייצר כמות מספקת של חשמל על מנת שכל ההשקעה הזו תהיה כדאית מבחינה כלכלית. כיום ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת ניצול מצוין של הפאנלים וגם מחיריהם ירדו בצורה משמעותית. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאפשרת גם לכם ליהנות מייצור אנרגיה בצורה עצמאית.

התקנת פאנלים סולאריים

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ