צרו קשר
ּ

התקנת מערכות סולאריות

התקנת מערכות סולאריות יכולה ללא ספק להפוך את הגג שלכם להשקעה כלכלית מוצלחת במיוחד. מערכות אלו מאפשרות הפקת אנרגיה חשמלית על ידי ניצול משאב שאינו מתכלה ואינו גורם לנזקים סביבתיים במהלך פעילותו. בעולם בו מקורות האנרגיה בהם השתמשנו עד כה לייצור חשמל על סף כיליון, הרי ששימוש באנרגיה מתחדשת הוא הפתרון האידאלי למצב. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ ישמחו לעזור לכם להפוך ליצרנים עצמאיים של אנרגיה ירוקה.

שלבי התקנת מערכות סולאריות ביתיות

כמו בכל פרויקט, ישנם מספר שלבים שיש לעבור בדרך על מנת להשיג את המטרה הנכספת- מערכת סולארית משלכם.

  • התכנון – נציג של אחת חברות ההתקנה יגיע אליכם ויבצע הערכה של כדאיות של התקנת המערכת עצמה. כך יוכל להעריך מה אמור להיות ההספק של המערכת לפי התנאים שבשטח. גודל הגג שעומד לרשותו, צורך בתושבות לפאנלים, גורמים סביבתיים העלולים ליצור הצללה ועוד. לאחר בדיקה זו תוכלו לקבל הצעת מחיר על עלות התקנת מערכות סולאריות.
  • חתימת חוזה מול חברת חשמל – כאן אמורה להתבצע ההחלטה על אופן החיבור של המערכת לרשת החשמל ומיקום הממירים והמונים הסולאריים.
  • התקנת המערכת עצמה – משך ההתקנה קצר ולא אורך יותר מכמה ימים ספורים. בתום ההתקנה מתבצעות בדיקות בטיחות.
  • חיבור בפועל על ידי חברת החשמל – לאחר אישור של חברת החשמל כי המערכת שלכם עובדת כמו שצריך, האישור עובר למשרד התשתיות, שם אתם נרשמים בתור ייצרן אנרגיה. מתבצעת התקנת המונה, ומחברים את המערכת הסולארית שלכם לרשת החשמל.

האם התקנת מערכות סולאריות משתלמת לכם?

העלות של התקנת מערכת סולרית יכולה להשתנות לפי גודל השטח שעומד לרשותכם להתקנת הלוחות ולפי עלויות הצריכה שלכם. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ בעלת הסכמי מימון עם הבנקים המובילים בישראל לשם התקנת מערכות אלו. כך שהמערכת למעשה משלמת על עצמה ומחזירה את העליות שלה בתוך שנים ספורות, כך שבמהרה תוכלו כבר ליהנות מעצמאות אנרגטית לצד הסיפוק כי החשמל אשר מיוצר על ידכם הינו לא מהווה גורם זיהום סביבתי.

התקנת מערכות סולאריות ביתיות - חסכון אדיר בתשלום החשמל

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ