צרו קשר
ּ

פאנלים סולאריים לבית

רשות החשמל מאפשרת כעת לכל בית פרטי עם שטח גג מספק להתקין פאנלים סולאריים לבית ולמכור את החשמל. הודעה זו הספיקה לעורר עניין אצל אזרחים רבים בישראל. על מנת לבצע את ההתקנה יש לתכנן בצורה מדויקת את כמות הפאנלים ומיקומם ולקבל אישור מחברת החשמל על ההתקנה וחתימת חוזה מולם. חברת ירוק אנרגיה בע"מ ישמחו לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך על מנת לעזור לכם להגשים את החלום של עצמאות אנרגטית.

איך עובדים פאנלים סולאריים לבית ?

פאנלים סולאריים לבית קיימים מזה עשרות שנים. נוכל לראות על גגות הבית לוחות המיועדים לחימום המים בדוד השמש, אך ישנם מספר הבדלים ביניהם לבין פאנלים סולאריים המיועדים להפקת חשמל. פאנלים סולאריים זהו השם העממי למודול הפוטו- וולטאי אשר מסוגל להמיר את קרינת השמש לאנרגיה חשמלית. אור השמש פוגע בתא הפוטו-וולטאי גורם לפליטה של אנרגיה חשמלית. לאחר התאמה על ידי ממיר סולארי של הזרם לזה הדרוש למכשירי חשמל, יהיה ניתן להשתמש בתפוקה של הפאנלים הסולאריים להפעלה של מכשירי חשמל.

את המערכת כולה חייב להתקין איש מקצוע וחברות מנוסות העוסקות בתחום. לפני ההתקנה ישנו צורך בתוכנית הנדסית טובה הלוקחת בחשבון את האזור הגאוגרפי של הבית, עוצמת הקרינה אשר מגיעה, ושקלול של הגורמים הסביבתיים שעלולים לגרום להצללה של הלוחות. התקנה של הפאנלים בשיפוע של 30 מעלות לכיוון דרום יכולה לעזור בניצול רב של קליטה של קרני השמש.

התקנת פאנלים סולאריים לבית

מלבד היכולת של מערכת סולארית להוזיל את עלויות צריכת החשמל שלכם, היא גם עוזרת להירתמות למען איכות הסביבה. זאת על ידי שימוש במקור לא מתכלה בתור מקור אנרגטי. אנו בחברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאמינים כי אנרגיה מתחדשת היא העתיד. ועל כן פועלים בנחישות על מנת להפוך את מקורות האנרגיה המתחדשים לזמינים יותר ועל ידי זה לאפשר את צמצום השימוש במקורות אנרגיה מתכלים ומזהמים.

התקנת פאנלים סולאריים לבית

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ