צרו קשר
ּ

מערכת סולארית ביתית קטנה

מערכת סולארית ביתית הפכה כיום לאחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשוק. ואין זה מפתיע כלל. שהרי מערכות סולאריות עושות שימוש במשאב ירוק, אנרגיה סולארית, ומאפשרית לנו להפיק חשמל בצורה עצמאית וכך להפחית בתלות בחשמל המיוצר על ידי חברת החשמל. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאפשרת גם לצרכני החשמלי הביתיים להתקין מערכת פוטו-וולטאית על גג ביתם ולהתחיל ליהנות מעצמאות אנרגטית.

המרכיבים של מערכת סולארית ביתית

על פי התקנות של רשות החשמל יכול כעת כל בעל בית פרטי להתקין מערכת סולארית ביתית על מנת לייצר חשמל באופן עצמאי. החשמל שתייצרו יכול לשמש אתכם לצריכה הפרטית ועודפיו מוזרמים לרשת החשמל הארצית, עליהם תוכלו לקבל גמול כלכלי. מערכת סולארית בנויה ממספר מרכיבים:

  • לוחות סולאריים- פאנלים מיוחדים הכוללים בתוכם תאים סולאריים אשר מייצרים חשמל. איכות התאים, עוצמת ומשך הקרנת השמש באזור, יחד עם כיוון הלוחות ומצב הניקיון שלהם משפיע על היקף ייצור האנרגיה החשמלית.
  • ממיר זרם- הוא מקבל את הזרם החשמלי שהלוחות מפיקים, זרם ישר (DC) וממיר אותו לזרם חילופין (AC) אשר מתאים לשימוש במכשירי החשמל הביתיים ורשת החשמל הארצית.
  • מונה חשמל- אותו מתקינה חברת החשמל. המטרה שלו היא למדוד את כמות החשמל שהמערכת מייצרת ואת הכמות שנצרכה על ידי דיירי הבית. לעיתים ניתן יהיו 2 מוני חשמל, מונה המודד את התפוקה של החשמל המיוצר, ומונה המודד את הצריכה הביתית בעוד הצריכה הביתית מנצלת את החשמל מחברת החשמל. כך שלאחר מכן ניתן יהיה לקבל זיכוי על סך הסכום שהצטבר עקב ייצור החשמל הביתי.

איך מתבצעת ההתקנה?

לאחר יצירת קשר עם חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ נוכל לבצע עבורכם ניתוח של צריכת החשמל הביתית שלכם ויצירת תוכנית מדויקת להצבת פאנלים סולאריים על גג הבית. לאחר קבלת האישורים הנדרשים להתחלת העבודה נוכל להתחיל לבצע את ההתקנה עצמה של המערכת ולאחר בדיקת תקינותה, ניתן יהיה לחבר אתכם לרשת החשמל. תהליך זה הינו קצר ולאחר האישור הסופי תוכלו להתחיל לייצר חשמל בעצמכם.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ