צרו קשר
ּ

חשמל סולארי

תלותה של ישראל במקורות חוץ בכל מה שקשור לחומרי הגלם המסורתיים (המכונים – דלקים מחצביים) להפקת חשמל וייצורו אף היא מחייבת מעבר לשימושבאנרגיה סולארית, אשר ככל שהיא תגבר תפתת תלותה של המדינה במקורות חוץ.

חשמל סולארי הוא חשמל נקי, אשר המשאב שעליו הוא מבוסס הוא משאב בלתי מתכלה, אשר השימוש בו חופשי לכל אדם באשר הוא ללא צורך באישורים. מאחר שישראל היא ארץ שופעת שמש, אשר כמות קרינת השמש בה נאמדת בכ–200 קילוואט לשעה למ"ר בשנה, הפוטנציאל של פיתוח מערכות המבוססות על חשמל סולארי הוא רב.

בשנים האחרונות מתפתחת בארצות רבות באירופה ( ובארצות הברית) מגמה הולכת וגוברת של שימוש בחשמל סולארי. כדאיות המעבר לאנרגיה המבוססת על חשמל סולארי ברורה: חברת החשמל הממשלתית רוכשת מיצרןאנרגיה סולאריתאת עודפי השימוש הביתי שלו בתעריף הגבוה בהרבה (במקומות מסוימים עד פי שלושה!) מהתעריף שאותו משלם צרכן החשמל מחברת החשמל.

מומחים אומדים את שיעור הצמיחה בתחום ייצור חשמל סולארי עד כ–50% מהיקפו הנוכחי.
גם בישראל מוענקים הטבות ותמריצים למעבר משקי בית פרטיים ממשק המבוסס על צריכת חשמל ישירות מחברת חשמל לייצור חשמלסולארי. ניתן מימון ואשראי בתנאים נוחים, מתאפשרת מכירת עודפי השימוש לחברת חשמל במחיר מצוין וקיימת הבטחה של חברת החשמל לקניית חשמל מהצרכן הביתי למשך 20 שנה.

לספקניים – בהעדר יכולת לנצל את השמש ליצירת חשמלסולאריהמערכת המשולבת המותקנת בביתם של הצרכנים מאפשרת להם לצרוך ישירות חשמל מחברת החשמל, כך שהלכה למעשה קיימים גם במשקי בית פרטיים שהסבו את ממשק האנרגיה אלמערכות סולאריותלקבל חשמל משני מקורות זמינים.

 

ברוכים הבאים למהפכת החשמל של המאה ה21! כל שעליכם לעשות על מנת להצטרף למועדון זה להתקין מערכת סולארית ולהתחיל לייצר חשמל. חשמל סולארי הפך מזמן להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מזמינה אתכם להצטרף למהפכה הירוקה ולזכות בעצמאות אנרגטית התאפשר לכם לשמור על הסביבה וגם להרוויח על זה כסף.

חשמל סולארי לבית – תנו לשמש לעבוד בשבילכם

אחת ההמצאות המדהימות ביותר בשנים האחרונות מאפשרת לנו להפעיל בלנדר על ידי השמש! נשמע מופרך? לא כל כך. תאים פוטו וולטאיים המוכנסים למסגרת אלומיניום ומכוסים בזכוכית עושים את העבודה עבורנו. תאים אלו קולטים את קרינת השמש והופכים אותה לזרם חשמלי בו, לאחר המרה מזרם ישר לזרם חילופין, נוכל להשתמש כדי להפעיל כל מכשיר חשמלי.

למרות העובדה כי מערכות אלו מהוות קפיצה טכנולוגית מרשימה חשוב לזכור כי הטכנולוגיה הזו עדיין נמצאת בפיתוח וניסיון שדרוג של הלוחות על מנת להגיע לרמת נצילות גבוהה כלל הניתן ורמות גבוהות ככל האפשר של חשמל סולארי. המטרה היא כמובן, להעביר את ייצור החשמל בו אנו משתמשים למקורות אנרגיה מתחדשים. ישראל היא ארץ שטופת שמש כמעט 8 חודשים בשנה. כך שנראה כי אנחנו יכולים לשמש דוגמא לשאר העולם ביכולת לנצל משאב טבע בלתי מתכלה למטרת הפקת אנרגיה ירוקה, שמישה וזמינה לכולם.

חשמל סולארי מחיר משתלם והוזלה בחשבון החשמל

כיום, רוב מוחלט של אזרחי ישראל תלויים בחברת החשמל בתור המקור האנרגטי שלנו. בין אם לשימוש בייתי או עסקי. בשנים האחרונות עסקים, בתים פרטיים ומוסדות ציבור שונים עשו את הבחירה הירוקה והחלו לייצר חשמל בעצמם בעזרתה של אנרגיה סולארית. ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאמינים כי הפקת אנרגיה חשמלית יכולה להתבצע בצורה אישית, כך שכמעט כל עסק ובית בארץ יוכלו להפיק כמות מספקת לשימוש עצמי, ואת השאר ישחררו לרשת החשמל ויחלקו עם אלו מאיתנו שאין באפשרותם להתקין מערכת סולארית.

חשמל סולארי לבית - פתרון מושלם

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ