צרו קשר
ּ

חשמל סולארי ביתי

חשמל סולארי ביתי הוא ללא ספק העתיד של האנושות. זהו הצעד הבא העולם המתעסק ללא הרף בניסיון למצוא מקור אנרגיה זול וידידותי לסביבה. השמש מהווה מקור אנרגיה שכזה. קרניה מגיעים אלינו בארץ כמעט 8 חודשים בשנה, כך שזה היה רק עניין של זמן עד שנתחיל להיעזר בה כמקור אנרגטי חדש. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מספקים גם למגזר הפרטי את האפשרות להתקין מערכות סולאריות הכוללות פתרונות ייחודיים לחיסכון באנרגיה ומאפשרות לכן להתחיל ולייצר את החשמל שלכם.

ייצור חשמל סולארי ביתי – גם אתם יכולים

היום זה קל מתמיד להתחיל ולהיות יצרן חשמל סולארי ביתי. כל מה שצריך הוא להתקין מערכת פוטו-וולטאית על הגג ולהצטרף למהפכת החשמל הירוקה. התהליך עצמו קצר יחסית, ועל כן בתום מספר שבועות אתם יכולים להתחדש במערכת סולארית אשר תפיק עבורכם חשמל.

הצעד הראשון הוא לפנות לחברה אשר מתמחה בהתקנת מערכות אלו, כך יגיע נציג מטעמם על מנת לבצע את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לקבוע הצעת מחיר להתקנה. הבדיקה שלו תכלול את גודל השטח העומד לרשותכם שישפיע על כמות הפאנלים הסולאריים שניתן יהיה להתקין, חשיפה לקרני השמש באזור וגורמים סביבתיים שונים שעלולים לגרום להצללה של הלוחות. לאחר שכלול כל הנתונים האלו ויצירת תוכנית פעולה תוכלו לקבל הצעת מחיר מהחברה המתקינה ולהתחיל בתהליך הכולל רק אישור וסגירת חוזה מול חברת חשמל, כשהשלב הבא יהיה ההתקנה עצמה.

מערכת חשמל סולארית ביתית מחיר משתלם

על מנת להבטיח כי הנצילות של הפאנלים לא תיפגע משמעותית ישנו צורך בתחזוקה נכונה של הפאנלים וניקיון באופן קבוע. יחד עם זאת חשוב לזכור כי אין צורך וגם לא מומלץ לנקות את הפאנלים מלמטה. כל מה שיש לעשות הוא לשטוף אותם במים חמימים וסבון בעזרת מטלית או ספוג רך. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ הינם חברה בעלת ניסיון של שנים בתחום האנרגיות המתחדשות, כאשר מטרת העל שלנו היא להפוך את מקורות האנרגיה המתחדשים לזמינים ושימושיים לכולם. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולעזור לכם להפוך ליצרני חשמל עצמאיים.

ייצור חשמל סולארי ביתי

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ