צרו קשר
ּ

היתרון בטורבינות רוח

טורבינות רוח מאפשרות ליצור אנרגיה ירוקה על ידי כך שהן מנצלות משאב אנרגטי מתחדש מבלי לגרום לזיהום סביבתי. הן מתאימות במיוחד למקומות גבוהים ופתוחים על מנת לנצל את הרוח בצורה מקסימלית. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ שמחים לעמוד לשירותכם ולאפשר גם לכם ליצור אנרגיה חלופית זולה בעזרת מספר פתרונות בתחום טורבינות רוח עצמאיות ומחוברות רשת.

טורבינות רוח – הגשמת החלום הירוק

מאז ומתמיד הרוח עזרה לבני האדם, טחנות קמח או סירות מפרש, האדם מצא את הדרך לנצל את המשאב הזה לאורך השנים. אין זה מפתיע כלל כי כעת הגיע תורן של טורבינות רוח לעזור גם בתחום של ייצור אנרגיה חשמלית. עקרון הפעולה שלהן פשוט יחסית- המרת אנרגיה קינטית לאנרגיה חשמלית. הרוח מסובבת את הטורבינה, וזו בתורה גורמת לגנרטור לייצר חשמל. החשמל המיוצר זורם דרך ממיר מתח אל מונה של חברת החשמל על מנת למדוד את התפוקה שטורבינת הרוח ייצרה.

יוזמתה של הממשלה והמשרד להגנת הסביבה על עידוד הפקת אנרגיה חשמלית ממקורות מתחדשים הביאה לרעיונות חדשים ופיתוחים טכנולוגיות אשר נועדו להגשים את החלום. אחת השיטות המתפתחות בעשרות השנים האחרונות היא טורבינות הרוח. אלו הם עמודים הנישאים לגובה של עשרות מטרים כאשר בראשם להבים שמסתובבים כנגד תנועת הרוח. סיבוב הכנפיים מניע את כל המערכת כשבסופה כאמור, מופקת אנרגיה חשמלית הניתנת לשימוש עצמי או מועברת לרשת החשמל הארצית.

רק בגלל הרוח

אין ספק כי טורבינות רוח יכולות לעזור בצמצום התלות של המשק הישראלי בדלקי מחצבים למטרת הפקת חשמל. הפחתה בזיהום האוויר וחיסכון כלכלי הם עקרונות מנחים שגורמים לאנשים רבים להחליט להצטרף למהפכה הירוקה. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ ישמחו לעמוד לצדכם בעת שתיקחו את הצעדים הראשונים שלכם בעולם המבוסס על אנרגיה זולה, טבעית ושאינה מזהמת את הסביבה. כך תוכלו להתחיל ליהנות מהכנסה חודשית קבוע ותרומה משמעותית לאיכות הסביבה.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ