צרו קשר
ּ

אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית היא אנרגיה המופקת מקרני השמש. כך נחשבת לסוג אנרגיה שאינה מתכלה וברחבי העולם מהווה את אחת הסוגים הפופולריים ביותר של אנרגיות מתחדשות. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ מאמינים כי אנרגיה מתחדשת היא העתיד של מקורות האנרגיה של האנושות כולה. המטרה העיקרית שלנו היא להציע פתרונות "ירוקים" לאנרגיה חלופית לגופים עסקיים, פרטיים ומוסדות ציבור.

אז מה עושים עם אנרגיה סולארית ?

כדור הארץ חשוף לכמות עצומה של אנרגיה סולארית ועל כן השמש יכולה בהחלט להיות מקור אנרגיה הגדול ביותר על פני כדור הארץ. בעוד שבמשך שנים ארוכות הפקת החשמל התבצעה על ידי דלקי מאובנים כמו פחם, נפט וגז, הרי שהפקת אנרגיה חשמלית בדרך זו הינה בעלת השפעה מזיקה על הסביבה, בעלי החיים, הצמחייה ובני האדם. האלטרנטיבה של שימוש באנרגיית השמש כמקור אנרגטי מתחדש מאפשרת אספקה של אנרגיה חשמלית לא מוגבלת ויציבה לאורך זמן אשר זמינה למדינות רבות.

ניצול קרני השמש הוא לא חידוש של השנים האחרונות. צמחים משתמשים בהם לתהליכי הפוטוסינתזה ועוד בתקופות קדם השתמשו בזכוכית מגדלת על מנת לרכז את אור השמש לקרן חמה אשר יכולה לגרום לפיסה של עץ לעלות באש. בעשרות השנים האחרונות זה לא חדש כי ניתן היה להמיר אנרגיה זו לאנרגיית חימום לשם מים חמים בדודי השמש שמעטרים גגות רבים ברחבי העולם. כעת החידוש הוא המרה של אנרגיה זו לאנרגיה חשמלית בה ניתן יהיה להשתמש בצריכה הביתית, תעשייתית ובכל מקום אחר.

אנרגיה סולארית ביתית – טכנולוגיה ירוקה

בין אם אנחנו שוקלים מעבר לשימוש באנרגיה סולארית כמקור אנרגטי חדש עבורנו מטעמים של חיסכון כלכלי או מטעמים של שמירה על איכות הסביבה, הרי שאי אפשר להתווכח עם העובדה כי אנרגיה זו הינה ירוקה שאינה מייצרת מזהמים באופן ישיר ממקור ידידותי לסביבה שאינו מתכלה. זה נראה כמו הפתרון האידאלי עבור ייצור אנרגיה להמונים. חברת ירוק אנרגיה מהטבע בע"מ שמחים לעמוד לשירותכם בכל שאלה בנושא וסל שירותים נרחב הכולל התקנה של מערכות פוטו-וולטאיות, פתרונות ייחודיים לחיסכון באנרגיה וייעוץ מומחים בנושא אנרגיה ירוקה.

אנרגיה סולארית ביתית - טכנולוגיה ירוקה

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ